Mutluluk HappyGo İle Başlar
    7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ  + 90 533 451 7836
Mutluluk HappyGo İle Başlar

Adrasan ya da az bilinen adıyla Çavuşköy, Antalya‘nın Kumluca ilçesine bağlı şirin bir kasaba. Deniz, mavi, yeşil ve portakal ve turunç bahçeleri, koylar diye tanımlasam yeterli herhalde güzelliğini anlatmaya. Antalya’nın saklı bir cenneti. Sit bölgesi olmasından ve yollarının bozukluğundan dolayı gözlerden biraz uzak kaldığından olsa gerek. Kasaba merkezinin bir cazibesi yok, asıl güzellik sahilde.

Musa Dağı’nın eteklerinde uzayan 2 km’lik nefis bir Adrasan Koyu’na ve onun yay gibi çevreleyen mekanlara sahip. Kum ve küçük çakıl taşlarıyla kaplı kumsalı ve bozulmamış doğasıyla küçük bir tatil beldesi. Kasaba merkezi ise 4 km kadar içeride kalıyor.

Tarihi Helenistik Çağ’a dek uzanan belde Akdeniz’in Patara, Letoon, Olimpos gibi antik bölgelerine yakınlığı ile de avantajlı bir konuma sahip. Hem tatil yapayım hem yörede ne var ne yok diye göreyim diyorsanız yapılacak çok şey var. Ama en güzeli teken turları ve verdiği huzurun keyfini çıkarmak.

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Çavuşköy Mahallesi’nin sahil kesiminde yer alan Adrasan, Olimpos ile birlikte Batı Akdeniz’in en önemli doğa, kamp ve çadırlı tatil merkezlerinden. Adrasan, ünlü Suluada tekne turlarının da merkezi.

 

Transfer YönüSPRİNTERVİTO
Antalya Havalimanı 1.200,00₺ 900,00₺