Mutluluk HappyGo İle Başlar
    7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ  + 90 533 451 7836
Mutluluk HappyGo İle Başlar

Antalya Havaalanı’na 102 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 28 km. olan Avsallar doğal ve turistik güzellikleriyle siz değerli müşterimizi beklemektedir.

Tarihiyle doğasıyla, deniziyle ve kumuyla hiç bitmesini istemediğiniz rüyadır Avsallar. Alanya’ ya 24 km. mesafede bulunan tarihi, kültürü, doğayı ve muhteşem güzellikleri bir arada barındıran Avsallar, turizm adına büyük adımlar atmış ve gelecek vadeden ender beldelerdendir.

12.000 yatak kapasitesine sahip olan bölgeyi yılda 250.000 civarında turist ziyaret etmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Belde 15. Yüzyılda Senirden gelen Yörükler tarafından şimdi ki Avsallar beldesinin kuzeyinde ki köy yeri denilen yerde kurulmuştur. Halkının bir kısım da Sabırlar köyünden gelmiştir. Avsallar ismi ise Avşarlar kelimesinden bozmadır. Alanya’ nın fethinden sonra burada kurulan en eski köydür.

Avsallar’ ın bu denli hızlı gelişmesinin nedenleri başında doğal güzellikleri ve muhteşem coğrafyası yer alır. Belde, Mavi bayraklı plajlara ve çam kokan havaya sahiptir. Tertemiz havasıyla bu bölgede güneşlenmek ve denize girmek bir başka güzeldir.

Antalya Havalimanı Transfer Avsallar

Transfer YönüSPRİNTERVİTO
Antalya Havalimanı 550,00₺ 450,00₺