Счастье начинается с HappyGo
    7/24 Можете позвонить  + 90 533 451 7836
Счастье начинается с HappyGo

Услуги трансфера из аэропорта Анталии в регионы Анталии

Antalya havalimanı Transfer
+

Antalya Havalimanı  Antalya Havalimanı (Antalya International Airport — AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir.Antalya, her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Antalya’ya ister tatil için ister iş için gelin Antalya Havalimanı’ndan Antalya’nın tüm bölgelerine, istediğiniz otel veya tatil mekanlarına ayrıca istediğiniz otel veya bölgeden Antalya Havalimanı’na transfer hizmeti ihtiyacı olmaktadır.

Antalya havalimanı transfer hizmeti veren ve kaliteli hizmet veren firmalar , Antalya’ya gelen misafirleri uygun fiyata ve konforlu transferler  gerçekleştirmektedir.

HappyGo olarak, Antalya’nın tüm transfer bölgelerine, öncelikle müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmet vermekteyiz.

www.happygotransfer.com web sitemizden online rezervasyon yapabilir, Ayrıca  whatsapp hatımızdan ve info@happygotransfer.com mailimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Mutluluk HappyGo ile başlar sloganımızla siz değerli dostlarımızı Antalya’ya bekliyoruz..

Добавить комментарий

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *