Счастье начинается с HappyGo
    7/24 Можете позвонить  + 90 533 451 7836
Счастье начинается с HappyGo

Анталия Трансфер

Antalya Havaalanı’ndan Antalya Merkez  13 km.- Lara 10 km.- Kundu 12 km. mesafede olup, transfer yaklaşık 20 dk. sürmektedir.
 
Bergama kralı 2. Attalos, akıncılarını yeryüzündeki en güzel yeri bulmak için görevlendirir. Bergama’ ya dönen akıncılar bugünkü Antalya’ nın bulunduğu yeri göstererek «cenneti bulduk» demişler. Bu doğal güzellikler içinde Bergamalı’ lar kısa zamanda görkemli bir kent kurdular ve Attaleia ismini verdiler. 4 farklı büyük krallığın yaşadığı bu görkemli topraklar, şimdilerde Antalya’ nın en popüler tatil beldesi olan Lara olmuştur.


Türkiye’ nin en uzun kumsallarının bulunduğu Lara Bölgesi, şehrin gürültüsünden uzak yemyeşil ve düz bir alan üzerine kurulu sahil şeridi boyunca uzanır. Lara merkez başta olmak üzere Kundu, Güzeloba, Kemerağzı ve Üçyol mevkiinde ki oteller bütçenize uygun birçok tatil seçeneği oluşturacaktır. Akdeniz’ in en prestijli otellerinin bulunduğu Lara’ da tatil sizin için bir zevke dönüşecektir. Lara Otelleri keyif dolu bir tatil için sizi bekliyor.


Ülkemizin turizm başkenti olan Antalya her yıl yaklaşık 7 milyon yerli ve yabancı misafire ev sahipliği yapmaktadır. Şehir sahip olduğu doğal güzellikleri, 630 km boyunca uzanan sahili bu sahillerin barındırdığı koyları ve mağaraları, eşsiz tarihi, arkeolojik özellikleri ile Türk Rivierası adını almıştır.


Başlıca görülmesi gereken yerler şunlardır,

Kaleiçi
Yat Limanı
Yivli Minare
Hadrian Kapısı
Saat Kulesi
Düden Şelalesi

переводSPRİNTERVİTO
Анталия Аэропорт $30,00 $20,00